XIII edycja Kaliskiego Tygodnia Zdrowia – 2026
„Z pasją po zdrowie od juniora do seniora”

W czwartek 21 maja uczniowie szkół ponadpodstawowych wzięli udział w sportowych i edukacyjnych wydarzeniach w ramach Kaliskiego Tygodnia Zdrowia.
Na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Techniczno-Elektronicznych rozegrano szereg rywalizacji sprawdzających sprawność fizyczną, wytrzymałość i zgranie zespołowe. Uczestnicy pokazali nie tylko kondycję, ale także prawdziwy duch sportowej rywalizacji.
Równolegle odbyły się quizy sprawdzające wiedzę o zdrowym stylu życia, profilaktyce i prawidłowych nawykach żywieniowych. Uczniowie wykazali się solidną wiedzą i szybkością reakcji.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie!




































































































